MENU

Sushi, nie tylko na Lunch.

Oferta dla pracowników korporacyjnych.

Zamów sushi do pracy, wpadnij na lunch, odbierz osobiście lub zamów do domu. Teraz nasze sushi w wyjątkowej ofercie. Program zniżkowy przeznaczony zwłaszcza dla pracowników biurowych, firm i korporacji na terenie Wrocławia.

Zależnie od warunków dla Twojej firmy otrzymujesz zniżkę zarówno na zamówienia w dostawie, odbiory osobiste jak i wizyty w naszych restauracjach.

Nasz kurier dostarcza sushi bezpośrednio do recepcji firmy lub Twojego domu. Koszt dostawy zależny jest od wartości zamówienia i strefy.

Program zniżkowy działa na terenie Wrocławia i dedykowany jest zwłaszcza pracownikom firm biurowych.

Nagradzamy regularność. Za każde zamówienie złożone online otrzymujesz punkty zniżkowe, które możesz wykorzystać przy kolejnych zamówieniach.

Oferujemy wiele rodzajów zniżek i upustów: dla wszystkich zamawiających, indywidualne, promocyjne np. bony do naszych restauracji, zależne od wartości i częstotliwości zamówień.

Rabaty na zamówienia w dostawie i odbiory osobiste otrzymujesz wykorzystując na naszej stronie kod przyznany Twojej firmie. Zamów na konkretny dzień, zapłacić online lub przy odbiorze.

Sprawdź swoje zniżki

Jeśli Twoja firma należy do naszego programu zniżkowego wystarczy sprawdź informacje w intranecie lub zapytaj os. odpowiedzialnej za HR w Twojej firmie. Jeśli jeszcze do niego nie należy skorzystaj z formularza.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zgłosić swoją firmę do naszego programu zniżkowego.

Hej!

Potrzebujesz zorganizować catering w swojej firmie ? A może chcesz w wyjątkowy sposób wynagrodzić swoich współpracowników. Zerknij, co możemy Ci zaoferować.